samorzad-uczniowski-26591

2. Zuzanna Nowak
  3. Martyna Kuczaj

BOŻE NARODZENIE 2020

Stało się to już tradycją, że członkowie Samorządu Uczniowskiego, pamiętając o emerytowanych nauczycielach i pracownikach naszej szkoły, przygotowują dla nich życzenia w formie kartek świątecznych czy innych upominków świątecznych. W tym roku nie mogło być inaczej. Zdecydowaliśmy się na ręcznie wykonane kartki bożonarodzeniowe. Pracowaliśmy nad nimi od początku grudnia, by mogły dotrzeć do adresatów na czas.

Pamiętamy o Was i Waszej pracy, dlatego życzymy Wam wszystkiego najlepszego na te święta, zdrowia i spełnienia marzeń.

132106964_840287006514955_4669072009106256661_n

Dla obecnie pracujących nauczycieli oraz pracowników szkoły przygotowaliśmy drobne upominki – pyszne pierniczki świąteczne wraz z życzeniami.

Bardzo dziękujemy za ich przygotowanie i spakowanie Julii Węglarz – uczennicy klasy IV, która jest Sekretarzem naszego Samorządu oraz naszemu opiekunowi p. Natalii Ciołkiewicz.

132093856_148823683377461_30866881820678086_n

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2021!

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2020

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, uroczyście złożyli życzenia dyrekcji i nauczycielom. W podziękowaniu za trud wkładany w kształcenie i wychowywanie braci uczniowskiej, przygotowane kartki z życzeniami przekazano Pani Dyrektor, całemu Gronu Pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły. Nie zapomnieliśmy również o naszych drogich emerytowanych nauczycielach i pracownikach obsługi, którzy także dostali od nas te drobne upominki.

121682091_634637440548932_1187541152538797281_n
Nauczyciel jest jak drogowskaz” – to prawda, która najlepiej ukazuje cel i powołanie nauczycielskiej profesji. Jest to trudna i ważna misja, której należy się wszelki szacunek i wdzięczność. W związku z tym z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły, składamy serdeczne życzenia: zdrowia, cierpliwości, realizacji planów zawodowych, zadowolenia z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.
Szanowne Grono Pedagogiczne w imieniu, koleżanek, kolegów oraz własnym, przy tak uroczystej okazji, chcieliśmy gorąco i szczerze podziękować za cały trud i siły wkładane w naszą edukację.  Dziękujemy za to, że przekazujecie nam nie tylko wiedzę, lecz także staracie się wpoić nam zasady moralne. Jesteśmy pełni wdzięczności za Wasz wysiłek i poświęcenie.  Jeszce raz dziękujemy i życzymy Wszystkiego dobrego w pracy nauczyciela.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Łętowem