ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ŁĘTOWEM

12 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski z pomocą: Pana Maćka Potaczka i Pani Moniki Zięby przygotował dla nauczycieli i pracowników szkoły niespodziankę. Była to akademia w formie „Koncertu Życzeń”. Uczniowie złożyli wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia:
„W podziękowaniu za trudną pracę i wskazanie właściwej drogi życzymy dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych, jak również uśmiechu każdego dnia”.
Następnie prowadzące koncert przeczytały symbolikę imion i zadedykowały każdemu pracownikowi szkoły specjalnie wybraną piosenkę. Repertuar prezentowanych utworów muzycznych był bardzo szeroki, a wybrane piosenki dostarczyły wszystkim wiele radości. Do życzeń dołączone były róże i kartki – własnoręcznie wykonane przez uczniów podczas zajęć kółka plastycznego. W tym dniu nie mogło również zabraknąć wyróżnień za pracę w minionym roku szkolnym. Pani Dyrektor Krystyna Masłowiec wszystkim pracownikom szkoły złożyła życzenia i podziękowała za pracę w roku szkolnym 2014/2015. A szczególnie zasłużeni pracownicy otrzymali Nagrodę Dyrektora.

14 października Rada Rodziców przygotowała dla nauczycieli
i pracowników szkoły uroczysty obiad – za co serdecznie dziękujemy!

Monika Zięba